Kekova Konaklama

   Gönül pansiyon size  Kekova-Üçağız'da konaklamak,tarihin,denizin ve  huzurun tadını çıkarmak için iyi bir alternatif olacaktır.

            Pansiyonumuz denize 20m.mesafede hemen üçağız limanında bulunmaktadır.Tamamen çam ve sedir ağaçlarından yapılmış olan pansiyon,Kekova'nın arkeolojik sit alanı olmasından dolayı köyün doğasına uygun  şekilde yapılmış bir Kekova pansiyonudur.

       Gönül pansiyon bir aile işletmesidir.Pansiyon sahipleri  Mehmet Bey eşi Ayşe Hanım ve gelinleri Elvan Hanımla birlikte sizlere güler yüzlü,sempatik,köy misafir perverliğiyle ve aile ortamında bizzat kendileri hizmet vermektedirler.

               Pansiyonumuz'da sadece dört oda bulunmakta olup,konuklarımızın rahat edebilmesi için odalarımız geniş bir şekilde tasarlanmış ve her odamızda bir çift kişilik ve birde tek kişilik yataklar bulunmaktadır.Odalarımızda  Duş, Wc, Klima ve Elbise dolapları mevcuttur.

                Pansiyonumuz'da odaların iki tanesi balkona açılmaktadır ve hemen alt katı kahvaltı salonu ve CAFE olarak kullanılmaktadır.Sabah mis gibi bir kokuyla uyandıysanız bu Ayşe Hanımın kendi elleriyle yaptığı Kekova'nın Meşhur Gözlemesidir.Sabah kahvaltısını isterseniz doğal tereyağlı ve zeytin yağlı Gözlemeylede yapabilirsiniz.Aynı zamanda pansiyonumuzun önünde yetiştirdiğimiz Organik üzüm ve dut ağacının meyvelerindende yemeniz mümkündür.Dilerseniz balkonumuzda oturup manzarayı izleyebilir,limandan gelip giden balıkçı ve tur teknelerini seyreder veya bu tur teknelerinden birine binip gün boyu veya bir kaç saatlik KEKOVA TEKNE TURU  yapabilirsiniz.

                    Kekova'da konaklamak siz ve sevdikleriniz için tüm yılın stresini atmak ve yeni bir formatla işinize başlamak için güzel bir tercih olacaktır.