BİZ KİMİZ
Biz bir aile işletmesiyiz,Kekova'da pansiyon işini ilk yapan ailelerdeniz.1990 yılında Gönül pansiyon adıyla başladığımız pansiyonculuk işine 2005 yılında ara vermek zorunda kaldık ve on yıl aradan sonra 2015 yılında Kekova pansiyonları arasında Gönül pansiyon olarak yerimizi aldık,çünkü hâlâ O yıllardan kalma müşterilerimiz bizleri aramakta ve Kekova'da konaklama konusunda yardımcı olmaktayız.

Biz bir aile  işletmesi olarak Kekova'da,26 yıldır Turizm denen ve geleceğinin ne olduğu bilinmeyen bu sektörde pansiyon,Cafe ve teknelerimizle payımıza düşeni almaya çalışmaktayız.
Pansiyon ve Cafe işini babamız Mehmet bey,annemiz Ayşe hanım ve gelinimiz Elvan hanım yaparken,Teknelerimizlede oğullarımız Hüseyin,Mustafa ve
gelinimiz Nesrin hanım ilgilenmektedir.Gönül kuşu 2 ve Çağdaş 1 isimli gezi teknelerimizle Kekova bölgesinde siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Kekova pansiyonları içerisinde Gönül pansiyon olarak misyonumuz,pansiyonumuzda kalan konuklarımıza güler yüzlü,temiz ve aile ortamında hizmet sunmak,köy misafir perverliğiyle ağırlamak,sizleri ve çevrenizi kalıcı olarak kazanmaktır.